Motosiklet Çekici

Motosiklet Çekici
Büyük şehirlerde trafik sorununun artık dayanılmaz bir hale gelmesi sebebi ile motosiklet kullanımının yaygınlaştığı bilinen gerçekler arasında yer alır. Motosikletine binerek özgür bir ruh ile seyahat etmek isteyen çok kişinin olması da yine ülkelerde motosiklet kullanımını artıran nedenler arasındadır.
Ancak her makine ve teknolojik cihaz ne kadar iyi bir teknoloji kullanılarak üretilmiş olursa olsun arıza yapabilme ihtimali barındırdığından motosikletlerde bu arıza yapabilecek sürüş araçları arasında bulunuyor.

Bu noktada bu kadar ağır bir aleti sürükleyerek veya da itekleyerek bir tamirciye götürmeye çalışmakta ne yazık ki akıllıca bir seçenek olmuyor. İşte bu noktada ortaya çıkan motosiklet çekici hizmetleri motosikletleri güvenle çekici yardımı ile oto hizmetleri alanına götürerek tamir edebiliyor.
Motosiklet Çekici Hakkında
Motosiklet çalışır durumda olsun ya da olmasın herhangi bir arıza durumunda yolda kalınması ile başvurulacak profesyonel hizmetlerden birisi de motosiklet çekici hizmetleridir. Düz bir kasaya sahip olan bu çekici araçlar her yandan özel kilit sistemleri kullanarak motosikletleri güvenli bir şekilde transfer eder.

Motosiklet Çekici Hizmetlerine Doğru Bilgi Sunmak Neden Önemlidir?
Motosikleti transfer etmek amacı ile iletişime geçilen motosiklet çekici hizmetleri birimine doğru bilgileri vermek oldukça önemli adımlardan birisidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

• Motorun çekim öncesi durumu hakkında doğru bir değerlendirilme sunumu yapılmalıdır.
• Motosiklet çekici yüklemesinden önce alarm varsa kapatılmalı, lastikler indirilmeli ve akü kabloları kısa devre olmaması adına kontrol edilmelidir.
• Motosikleti motosiklet çekiciye emanet etmeden önce mevcut arıza ve hasarlar hakkında çekici hizmetleri doğru bilgilendirilmelidir.
• Güvenlik önlemi olarak benzin deposu dolu ise boşaltılmalıdır.
• Motosikleti temizlemek görünmeyen hasar ve izleri tespit etmek noktasında çekici hizmetlerine yardım eder.
• Aynalar motosiklet çekici daha gelmeden kapatılmalıdır.
• Direksiyon kilidi açık bırakılmalı ve çatal kilidi de açık olmalıdır.
Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda profesyonel motosiklet çekici hizmetleri işleri hızlı bir şekilde ilerleterek sorunlar üzerinde çalışarak durumu en kısa sürede çözmeye odaklanır.

7/24 Motosiklet Çekici Hizmeti
Hava koşulları, yolun kendi yapısında meydana gelen bozulma ve yolların kayganlaşması kaynaklı tüm arızaların ortaya çıkaracağı kaza ve motosiklet bozulmaları durumunda 7/24 kesintisiz hizmet sunan motosiklet çekici hizmetleri telefon numaraları ile motosiklet çekicileri ile konumunu paylaşarak en kısa sürede destek ekibi çağırır.

Motosiklet Çekici Hizmetleri Neler Yapar?
Bir kaza sebebi ile motosikletin çekimi, lastik tamiri veya benzin tedariki gibi konularda destek sunan motosiklet çekici hizmetleri yapılan her bir işleme göre ücretlendirme uygular. Bulunulan şehirde gerçekleşmeyen çekici işlemleri uygulamalarında kişilerin isteği doğrultusundaki bölgelere motosiklet çekici hizmetleri gerçekleştirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara